Новини

Назад

Парафіяльний відпуст на честь Урочистості Успіння Пресвятої Діви Марії відбувся в Санктуарії Вмираючого Ісуса Милятинського у Кам`янці-Бузькій.

: 1268 2020-08-16 12:53:55

15 серпня вірні парафії згромадились щоби вшанувати Пресвяту Діву Марію. Висловлюємо щиру вдячність всім,хто в різний спосіб причинився до вшанування Богородиці. Особлива подяка отцю Ципріану Конраду Костжеві SSP,за те,що очолив Службу та за те,що ввів нас в особливу Марійну атмосферу життя з Богом та Божим Словом.

Дякуємо всім присутнім фізично, та особливо тим,хто був з нами духово, пише Санктуарій Вмираючого Ісуса Милятинського у Кам`янці-Бузькій.



Назад