Новини

Назад

Освячення храму святого Миколая в Лановичах.

: 1152 2021-10-09 22:08:27

8 жовтня вірні та духовенство римо-католицьких парафій із Самбірського деканату та околиць численно прибули до храму святого Миколая в Лановичах. Святкування розпочались о 18.00 годині вітанням архієпископа Мечислава Мокшицького та урочистим відкриттям дверей храму.

Настоятель парафії о. Томаш Кшеміньскі привітав достойних гостей, які прибули розділити радість урочистого освячення храму. Він розповів історію народження парафії, шлях, який довелося пройти, щоб сьогодні відбулося освячення храму, а також висловив свою вдячність митрополитові Львівському архієпископу Мечиславу Мокшицькому за його зусилля й підтримку, та всім благодійникам, які підтримували відновлення храму.

Львівський Митрополит скерував слово до присутніх, в якому дякував Богу та людям доброї волі, які доклали зусиль та відновили храм. Зокрема сказав: «Сьогодні день, коли ми, переступаємо поріг цієї святині, беремо участь саме в такій неповторній події, коли витвір людських рук віддається на власність Богові.

Це тут Бог хоче бути з нами в часі великої радості та в часі великої невпевненості. Це тут Бог ставатиме серед нас зі Словом мудрості і з великою тишею нашої особистої молитви. Тому, коли переступаємо поріг цієї святині, пам’ятаймо про те, що ми входимо в простір Божої благодаті, яка допомагає впорядкувати наші відносини з Богом і людьми, а також з самим собою».

Після проповіді відбулося благословення вівтаря. Єпископ Броніслав Бернацький разом із Архієпископ Мечислав освятили стіни храму та окропили їх свяченою водою, окадили та помазали святим миром. Після завершення Святої Меси отець настоятель Томаш Кшеміньскі та парафіяни запросили гостей відсвяткувати цю важливу подію спільною агапою.

Автор : Олександр Кусий

Назад