Новини

Назад

Онлайн трансляція освячення храму центру св. Йоана Павла ІІ у Львові

: 1573 2020-07-17 19:41:14

Кардинал Конрад Краєвський освятить храм парафії і сімейний центр св. Йоана Павла ІІ в суботу 18 липня 2020 року о 15:00.

Кардинал Конрад відомий як опікун убогих Рима, відвідує вулиці і осередки біженців. Він особисто подбав про сім’ю, якій відключили світло через борги. Кардинал Конрад Краєвський був близьким співпрацівником, свідком життя і смерті св. Йоана Павла ІІ, супроводжував його під час Літургій.

Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ перші роки розвивалась у приміщеннях УКУ. Вона відома завдяки організації таких подій як “Римське Різдво”, вуличних концертів і активізаційних заходів для дітей, зокрема першого літнього християнського табору онлайн. Її настоятель служить людям у в’язниці та інфекційній лікарні. Центр св. Йоана Павла ІІ, серцем якого є храм, розташований біля історичного місця візиту Папи Римського 2001 року, вважає своєю метою продовжувати стиль і навчання святого.

У Літургії 18 липня візьме участь римо- та греко-католицьке духовенство, а також представники Православної Церкви.

Свята Меса відбудеться з дотриманням карантинних норм, більшість вірян молитиметься на подвір`ї храму. Організатори просять приходити в масках та займати визначені місця.

Додаткова інформація за телефоном +38 097 517 06 42 (отець Григорій Драус).

Адреса парафії: Сокільники, Стрийська 6, зупинка після автовокзалу дорогою до Ашану.Назад