Новини

Назад

Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священиків

: 1195 2019-11-18 23:18:52

З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку ре колекцій для священиків Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.

«Сьогоднішній день в нашій архідієцезії можна окреслити як священичий день - сказав перед початком Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький. – Відбулися зустрічі з отцями-деканами, священичою радою, а також розпочинаються реколекції для наших священиків».

Архієпископ Мокшицький тепло привітав присутнього Єпископа- помічника Перемиської Архідієцезії Станіслава Ямрозека, котрий попровадить молитовну зустріч і розважання зі священиками Львівської Архідієцезії. Митрополит закликав усіх присутніх у храмі огорнути молитвою священиків-ювілярів, котрі відзначають 25-ліття свого священства, а також разом скласти подяку Господу за його інґес до нашої архікатедри. Архієпископ привітав теж Митрополичу Капітулу, яка принаймі раз в рік можу зібратися тут у своїх відповідних шатах, прикрасити молитовну урочистість й разом прославляти Бога.

Архієпископ Мечислав Мокшицький закликав до ревних молтов за нові покликання до священства і монашества.

Проповідь виголосив Єпископ Станіслав Ямрозек.

Після завершення Святої Меси від імені духовенства з вітальним словом до Архієпископа Мечислава Мокшицького звернувся о. Василь Павелко.

Свого архіпастиря привітали парафіяни Митрополичої Базиліки.

Редакція порталу Львівської Архідієцезії долучається до всіх привітань і молитов з побажаннями рясного Божого благословення в усіх справах для несення пастирського служіння у Львівській Архідієцезії.

Ad multos annos!

Фото: Костянтин Чававга

Автор : Костянтин Чавага

Назад