Новини

Назад

Недільну св. Месу в Митрополичій Базиліці очолив єпископ Гебхард Фюрст з Німеччини

: 950 2019-05-20 14:43:14

На завершення візиту в Україну єпископ Гебхард Фюрст, котрий очолював делегацію духовенства і мирян дієцезії Ротенбург-Штутгард у Німеччині, 19 травня очолив св. Месу в Митрополичій Базиліці у Львові. Від імені архієпископа Мечислава Мокшицького гостей привітав Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, склавши подяку за допомогу РКЦ в Україні.

 

Єпископ Гебхард Фюрст у своїй проповіді зокрема поділився враженнями від візиту до України, зазначивши, що розташована на півдні Німечччини дієцезія Ротенбург-Штутгард після ІІ Ватиканського Собору відкрилася на весь світ. Переймається церковними проблемами і матеріально допомагає різним дієцезіям провадити католицьке шкільництво, підтримує і допомагає реалізувати проекти, що сприяють втіленню любові до ближніх.

«Я відвідую ті місця, де християни діляться такою любов’ю до ближніх - мовив єпископ Гебхард Фюрст, - Бачу не тільки потреби, а й глибоку віру людей, з якими зустрічаємося. Їхню надію на майбутнє. Набутим під час таких поїздок досвідом потім ділюся в Німеччині».

Разом із єпископом Гебхардом Фюрстом співслужили єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек, священики з України і Німеччини.

Автор : Костянтин Чавага

Назад