Новини

Назад

"Ми маємо багатьох ангелів в небі, завдяки яким наш фонд може служити та творити добро". 10-річчя фонду «Даймо надію» у Львівській катедрі.

: 1004 2021-12-05 09:15:06

30 листопада відбулась щорічна підсумкова зустріч членів, друзів фундації «Даймо надію», які підсумували роботу за 2021 рік, а також була нагодою подякувати Богу і людям за десять років служіння фонду найбільш потребуючим людям. Зустріч розпочалась на спільній Євхаристію, яку очолив Львівський митрополит Мечислав Мокшицький.

У своєму слові архієпископ звернувся до членів фонду: «Щоб приносити добрі плоди, треба бути добрим всередині. Також потрібно живити своє нутро доброю поживою. Усе це може гарантувати нам, що ми будемо учнями Ісуса. Тільки Він здатний зробити нас по-справжньому добрими і приносити добрі плоди».

На зустрічі були присутні: Генеральний консул РП у Львові Еліза Дзвонкевич, представники наглядової ради та члени фонду, зокрема, духівники, які анімують діяльність фонду: отець прелат Ян Нікель, о. Рафал Зборовскі, о. Микола Ліпітак, о. Іван Тимань, о. Роман Брода та о. Олександр Кусий.

Присутні дякували Богу і людям доброї волі, завдяки яким Фонд здійснював благочинну діяльність та опікувавсядітьми, які мають важкі невиліковні хвороби та їх родинами, що потребують як матеріальної, так психологічної і духовної підтримки, за усі святкові заходи для дітей, виїзди, реколекції, навчання і тренінги, в тому числі спільно з різними парафіями, спільнотами, зокрема, і з Лицарями Колумба, за майстерню «Ангельський цвіт» для неповносправних людей, яка функціонує при парафії Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах, кожен відпочинок Дитячого Домашнього Хоспісу в Брюховичах та благодійний Різдвяний Ярмарок.

Ірина Галамай, Президент Фонду, представила звіт за попередній роки діяльності. Зокрема, вона розповіла про численні заходи, які організовувала фундація протягом останніх десяти років, скеровані до головної мети: поширення інформації про важкохворих дітей та благодійні збірки для допомоги своїм підопічним.

Іванна Андрейчук, віце-президент Фонду, говорила про численні плоди служіння та підкреслила особливу роль підопічних дітей хворих на СМА, які вже відійшли до Дому Отця: "Ми маємо багатьох ангелів в небі, завдяки яким наш фонд може служити та творити добро".

Сестра сестра Лідія Зембовіч ФРМ говорила про діяльність парафіяльної світлиці, яка займається дітьми.

Всі учасники говорили про важливу роль волонтерів, на яких тримається значна частина роботи. І, як в будь-якій організації, сила є в єдності - різних людей, з різними талантами, але однаково відкритими серцями для допомоги іншим.

Отже, фонд «Даймо надію» дякує за волонтерську роботу та активно шукає нових людей, які хочуть і люблять бути корисними, мають бажання проводити декілька годин на день у товаристві із дітьми, щоб підготуватися до Різдвяного благодійного ярмарку, який щороку збирає кошти на життєво необхідну апаратуру для діток із спінальною м`язовою атрофією.

Тих, хто хотів би приєднатися до усіх добрих справ фонду, завжди чекають за адресою Театральна 7/1А. Деталі можна дізнатися на сторінці у Facebook Фонд "Даймо Надію"/ Fundacja "Dajmy Nadzieję"

Фото: Віта Якубовська

Автор : Олександр Кусий

Назад