Новини

Назад

Монстранція «Цариця миру» у Львівській катедрі.

: 819 2022-04-01 15:36:22

31 березня 2022 року, напередодні свята Матері Божої Милостивої у митрополичій базиліці у Львові, архієпископ Мечислав Мокшицький урочисто впровадив монстранцію «Цариця миру» під час адорації, яку привезла асоціація «Comunità Regina della della»: п. Маріуш Драпіковський, п. Анджей Сікора, разом із о. каноніком Анджеєм Стопирою з Любачова.

Від 1 квітня, урочистості Пресвятої Богородиці Милостивої, у Львівській митрополичій базиліці ми зможемо поклонитися Пресвятим Дарам у монстранції «Цариці миру». Адорація триває в «Золотій каплиці» щодня з 11.00 до 17.30.

Поклоніння Христу в монстранції «Цариці миру» є частиною проекту Асоціації «Comunità Regina della Pace» (Цариці миру). Метою Асоціації є створення 12 місць на всіх континентах, де за заступництвом Богородиці відбуватимуться молитви за мир у всьому світі. Кількість місць поклоніння, проведених у рамках проекту «12 зірок у короні Марії, Цариці миру», відноситься до апокаліптичного видіння св. Йоана, в якому читаємо: «Жінка, одягнена в сонце, а навколо неї вінок із дванадцяти зірок».

Монстранція виготовлена в Гданській майстерні Маріуша Драпіковського та була передана як дар Львівській катедрі, де зараз триває війна в Україні і є багато страждань та сліз через втрату сімей, домівки та свободи. У каплиці Неустанного Поклоніння Пресвятих Дарів – «Золотій каплиці» буде постійна молитва за мир.

Виконання монстранції пригадує образ Марії, яка несе свого Сина Ісуса Христа під своїм серцем. Він був зроблений з кришталю та каменів. Камні символізують Марійський вінок із «дванадцяти зірок», а кольори використаних каменів визначають: білий - чистота і вічна слава, жовтий - велич і слава Бога, зелений - дівоцтво і надію, синій - вірність, бездоганність і безпосереднє спілкування з Богом.

Асоціація «Comunità Regina della Pace» прагне, щоб Покрова Божої Матері ширилася на всю Україну та цілий світ. А також заохочує всіх долучитися до цього творіння, яке очолює Марія, Цариця миру, бо молитва за Її заступництвом, є найефективнішою зброєю в духовній боротьбі за мир.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад