Новини

Назад

Молитва за жертви Смоленської авіакатастрофи у Львівській катедрі

: 875 2022-04-09 20:21:43

Увечері 9 квітня, у 12-ту річницю авіакатастрофи під Смоленськом, в якій загинули польський президент Лєх Качинський з дружиною та супроводжуючі їх державні, політичні й громадські діячі Польщі, на прохання Генерального Консульства РП у Львові в Митрополичій Базиліці відправлено св. Месу.

Богослужіння очолив і виголосив проповідь Львівський митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький. Молитовно вшанувати загиблих прибули польські дипломати і працівники консульства на чолі з п. Елізою Дзвонкевич, представники польських організацій і українського середовища та паломники з Польщі.

Архієпископ Мечислав в проповіді сказав:

«Минули роки після тих подій і ми бачимо, що мало чим змінився менталітет нащадків катинської різанини. Вони й досі застосовують подібні методи, цього разу щодо українського населення. Ми бачимо, що зло не здається. Так було тоді і так є зараз.

Тому у світлі цих подій ми можемо запитати про значення людської смерті і знайти її в перспективі смерті та воскресіння Ісуса.»

Після завершення Святої Меси було покладання квітів біля пам’ятної таблиці жертвами Катинської трагедії та молитва Ангел Господній за загиблих.

Автор : Олександр Кусий

Назад