Новини

Назад

Молитва за померлих єпископів, священиків і богопосвячених осіб у Львівській катедрі

: 1039 2021-11-02 22:15:48

Увечері 2 листопада після поминальних урочистостей на Янівському цвинтарі у Львові духовенство і вірні зібралися в Митрополичій базиліці, де єпископ-помічник Едуард Кава відправив св. Месу за померлих єпископів, священиків, монахів і монахинь.

На початку Євхаристії єпископ звернувся до вірних:

«Мої дорогі, сьогодні ми збираємося ввечері 2 листопада тут, у нашій катедрі, щоб помолитися за наших померлих пастирів, священиків. У житті кожного з нас є багато добрих пастирів, які відійшли у вічність. Безумовно, кожен із нас має в серці велику вдячність для цих священиків, і наша присутність є також виразом вдячності та молитви за них. Особливо хочу згадати тих, хто нещодавно відійшов у вічність: Його Еміненцію кардинала Мар’яна Яворського, отця Інфулата Юзефа Павлічека, о. Ігор Кожидло, отця Францішека Пукайло, отця Романа, кармеліта із Сусідович. За останній рік ми провели стільки священиків у вічність. Нехай наша молитва буде подякою, а також проханням, щоб вони могли оглядати Боже обличчя».

Після звершення св. Меси присутні на чолі з єпископом Едуардом зійшли для спільної молитви в крипті, де поховані в підземеллях львівської катедри архієпископи та єпископи.

Автор : Олександр Кусий

Назад