Новини

Назад

Молитовна урочистість у День Польської Конституції 3 травня

: 1198 2020-05-03 15:52:26

2 травня, у Всесвітній день поляків і Полонії за кордоном та напередоні 229-тої річниці ухвалення Польської Конституції 3-го травня, у Митрополичій Базиліці архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно очолив Святу Месу, на якій цього разу з огляду на карантин була присутня дуже обмежена група осіб з числа польських дипломатів і представників польської спільноти міста. Співслужили єпископ-помічник Едуард Кава, настоятель катедри о. прелат Ян Нікєль.

У проповіді архієпископ Мокшицький зазначив, що у найважчі періоди вірні звертали свій зір до Матері Божої і благали її заступництва. Засвідчив це зокрема св. Йоан Павло ІІ, сторіччя від дня народження якого невдовзі відзначатимемо. «Тож нехай так буде й в нашому житті, щоби ми, сповнені довіри і під Її захистом пережили ці важкі часи, заспокоїли свою совість, залишилися в єдності та злагоді, будучи вірними Богові, Хресту та Євангелії» - закликав львівський митрополит.

Після завершення св. Меси подячне слово за спільну молитву виголосила Генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкевич.

Фото: Віта Якубовська

Автор : Костянтин Чавага

Назад