Новини

Назад

Львівська молодь спільно молилися про розпізнання покликання в катедрі.

: 720 2021-04-29 12:44:45

28 квітня 2021р. молодь із парафій Львівського деканату мали зустріч у Львіській катедрі, де спільно молились, розмовляли, слухали Слово Боже і роздумували над розпізнанням свого покликання. Ця зустріч мала центральну тему «У пошуках покликання зі святим Йосифом».

Тема покликання завжди була актуальною для всіх поколінь, а особливо для молоді. Тому 40 молодих людей Львівського деканату зібралися разом в катедрі, щоб знаходити відповіді у Господа та розпізнати дар свого покликання.

Чування розпочалося з конференції о. Романа Броди про покликання, в якій він проаналізував Послання Святішого Отця Франциска на LVIII Світовий день молитви про покликання.

о. Роман підкреслив: «Святий Йосиф виходить нам назустріч зі своєю тихою та сумирною вдачею, неначе «сусідський святий»; і його сильне свідчення може стати дороговказом на наших шляха. Святий Йосиф пропонує три визначальні слова, які стосуються кожного покликання. Перше слово – це «сон», «мрія»*. Кожен мріє реалізуватись у житті. І це слушно – плекати великі очікування й високі сподівання, яких не можуть задовольнити ефемерні досягнення на кшталт успішності, грошей і задоволень…Друге слово, яке визначає курс святого Йосифа та його покликання – це «служіння». Євангелія підкреслюють, що в усьому він жив задля інших, ніколи задля себе… Третій аспект повсякденного життя святого Йосифа та християнського покликання: вірність. Йосиф – це «праведний чоловік» (пор. Мт 1, 19), який у невтомному мовчанні наполегливо тримається Бога і Його планів. У цій вірності – секрет радості».

Далі були свідоцтва життя тих, які вже живуть даром покликання. Це була сестра Еліза Корнафель зі згромадження сестер Святого Йосифа та подружжя Якубовських Сергія та Віти, які ділились своїм досвідом любові та спільного життя з Христом в монастирі та в подружжі, даючи настанови та відваги молодим. Розповідали про історію як вони розпізнали покликання. На завершення булла спільна Адорація Пресвятих Дарів, де Бог сам міг говорити про свою волю, щоби молодь знайшла відповіді на питання, що нуртували у їхніх серцях.

Автор : Олександр Кусий

Назад