Новини

Назад

Лицарі Колумба у Львові допомагають Святому Миколаю та готуються до Різдва

: 473 2020-12-15 19:59:38

Нещодавно Святий Миколай разом зі своїми помічниками - Лицарями Колумба Ради 15801 ім. Івана Павла II- завітав до майстерні «Ангельський цвіт» - осередку реабілітації для дітей та молоді з неповноcправністю.

Осередок вже понад 7 років гарантує час для спільних ігор, зацікавлень та здобуття нових навичок для 11 учасників майстерні. Дарунки від Святого Миколая стануть у нагоді для подальшого розвитку діяльності майстерні.

Секрет працелюбності лицарів Ради 15801 ім. Івана Павла II є дуже простий і ні для кого вони не тримають його в таємниці: як тільки у нас закінчуються сили, ми відразу йдемо до Того, хто нам їх відновлює. А живе Він разом з Матір’ю, яка нас теж із пустими руками ніколи не відпускає. Тож і 12 грудня, в День спомину Матері Божої Гваделупської, ми прийшли до Господа та нашої спільної із Ним Матері — Пречистої Діви Марії у Львівську Латинську Катедру за новими силами, що потрібні нашим лицарям для нових подвигів.

Взявши участь у Службі Божій, яку відправив для нас о. Кшиштоф Шебля, ми зміцнились Божим Словом, а, згодом, й Божим Тілом, а після Меси розпочали наші збори молитвою, в якій просили Господа підказати нам що Він хоче щоб зробили його лицарі, прямуючи адвентовою стежкою до Різдвяної Стаєнки.

Тож повні сил та бажання до звершень, дякуємо нашим отцям Кшиштофу та Роману, Великому Лицарю нашої ради — брату Артуру та братам нашої ради, а, найважливіше, нашому Господу та Його Матері за присутність на зібранні, через що наша зустріч була дуже приємна та плідна. Віват Ісус!

За матеріалами: kofclvivНазад