Новини

Назад

Літній відпочинок міністрантів з Ланович

: 1029 2020-07-30 12:00:02

20-23 липня 2020 року міністранти нашої парафії поїхали до Львова, щоб відвідати це дивовижне місто та трохи відпочити. Деякі з нас були у Львові вперше, для інших це було перше таке довге перебування подалі від дому, - пише санктуарій Салетинської ПДМ у Лановичах.

Ми намагалися максимально використати кожен момент. Ми відвідали багато церков. Кожного дня молилися біля ніг Матері Божої Ласкавою у митрополичій базиліці Львова. Там, щоденно, ми брали участь у Євхаристії.

Ми точно пам’ятатимемо поїздку на Личаківське кладовище. З нами була сестра Теона юзефітка, яка познайомила нас із св. Зигмунтом Гораздовським, на могилі якого ми молилися. Ми також були на могилах львівських орлят та познайомилися з історією цих молодих хлопців, котрі, будучи нашими ровесниками, мали відвагу віддати своє життя у захисті свого міста та батьківщини.

Ми шкодуємо, що через епідемію ми не змогли відвідати жоден із львівських музеїв. Однак ми раді, що мали можливість побачити ціле місто з висоти Замкової Гори. Ці чудові дні пройшли дуже швидко і напевно залишаться в нашій пам’яті як одна прекрасна мить.

Джерело: lanowice.saletyni.orgНазад