Новини

Назад

Коли будемо мати святі родини, будемо мати святих священників: арх. М. Мокшицький під час Святої Меси Мира в Митрополичій Базиліці у Львові

: 1286 2020-04-07 13:33:02

7 квітня, у Великий Вівторок, у львівській Митрополичій Базиліці Успіння ПДМ відбулася Свята Меса Мира. Вона звершується у Великий Четвер вранці, та через віддаленість багатьох парафій від Львова, у нашій катедрі її служать у Великий Вівторок.

На початку святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький привітав деканів та присутніх священників, котрі прибули на урочистість. Євхаристію разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким співслужили єпископ-помічник Едуард Кава, настоятель кафедри о. прелат Ян Нікєль, разом з кількома священиками з різних деканатів. Все духовенство та віряни духовно єднались в молитві через трансляцію в інтернеті.

У своїй гомілії Митрополит Мокшицький зокрема сказав: «Коли будемо мати святі родини, будемо мати святих священників. Як говорив примас Стефан Кардинал Вишенський: «Дайте мені святі родини, а я дам вам святих священників». Нехай наше священицьке служіння освячує родини наших парафіяльних спільнот. Нехай наше служіння вчинить парафію – місійною спільнотою».

Під час святої Меси священики відновили свої обітниці, які давали під час рукоположення. Архієпископ Мечислав Мокшицький виголосив проповідь та освятив миро (запашну олію, яка протягом року використовуватиметься під час Таїнств Хрещення, Миропомазання і Священства), єлей для Таїнства Єлеопомазання хворих та єлей катехуменів, які після св. Меси священики забрали до своїх парафій.

Після завершення Євхаристії вітання для свого Ординарія від імені всіх священиків Архідієцезії склав о. Микола Лесків, з Жовківського деканату.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад