Новини

Назад

"Коли Бог кличе - радіє кожне серце." Канікули з Богом для дітей у Львівській катедрі.

: 661 2021-09-01 14:52:36

28-31 серпня в кафедральній парафії міста Львова відбувалися канікули з Богом, які організували волонтери "Акція Україна" з Кракова та Ополя. Темою реколекцій для дітей було: «Коли Бог кличе - кожне серце радіє». Святу Месу за участю дітей та волонтерів очолювали архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ Едвард Кава.

Протягом 4 днів учасники реколекцій слухали конференції, що поглиблювали тему реколекцій та втілювали їх в життя за допомогою анімації, майстер-класів, конкурсів та завдань. Наприклад, 30 серпня, після конференції єпископа Едварда Кави про служіння, діти на практиці пережили, що означає бути покликаним до служіння. Діти разом з аніматорами прибрали могили на Личаківькому цвинтарі та відвідали місця поховання видатних поляків.

"Акція Україна" - це проект, що реалізується Фондом відкритих особистостей. Протягом літніх місяців групи волонтерів їдуть до парафії в Україні, щоб провести тижневі реколекції у вигляді денного табору для дітей польського походження. З моменту першого служіння від 1999 року єднається ентузіазм та відданість польських волонтерів з енергією дітей в парафіях Західної України.

Понад 20 років волонтери працюють з дітьми віком 8 - 14 років, які перебувають разом під час реколекцій з 9:00 до 19:00. Минулого року "Акція Україна" організувала реколекції у 6 парафіях Львівської архідієцезії: у Пнікуті, Мостиськах, Сусідовичах, Лановичах, Львові та Івано-Франківську. Також цього року, незважаючи на обмеження та пандемію, вдалося організувати денні табори у Львові, Лановичах та Пнікуті.

Автор : Олександр Кусий

Назад