Новини

Назад

Кардинал Конрад Краєвський візит до Львова розпочав із відвідин Митрополичої Базиліки

: 1304 2020-07-19 00:03:11

Вранці 18 липня кардинал Конрад Краєвський розпочав візит до Львова з відвідин Митрополичої Базиліки. Вітаючи високого гостя з Ватикану, архієпископ Мечислав Мокшицький пригадав, що Його Еміненція був у Львові в 2001 році разом зі Святішим Отцем, тепер вже святим Йоаном Павлом ІІ.

«Радий, що Вас привітали тут чисті серця, діти, котрі прийняли Перше Святе Причастя – мовив львівський митрополит. – Сьогодні вони прагнуть разом з Вами прославляти Матір Божу. Дуже просимо про молитву за нашу архікатедру, за архікатедральну парафію, за всіх жителів міста Львова».

Звертаючись до присутніх дітей, їхніх батьків та духовних наставників, кардинал Краєвський показав світлину св. Йоана Павла ІІ з маленьким фрагментом його сутани і пояснив, що всюди подорожує з цією реліквією. Образно порівняв присутніх діточок з табернакулом.

«Ви прийняли Ісуса і є тепер живим табернакулом» - сказав кардинал Краєвський.

Після уділення папського благословення всі присутні стали до спільної світлини.

У супроводі архієпископа Мечислава Мокшицького, єпископа-помічника Едуарда Кави та настоятеля храму отця прелата Яна Нікеля кардинал Конрад Краєвський оглянув Митрополичу Базиліку та помолився перед реліквіями святих.

Автор : Костянтин Чавага

Назад