Новини

Назад

Фонд «Даймо надію» звітує про роботу звершену у 2019 році

: 1036 2019-11-16 14:15:51

15 листопада відбулась щорічна підсумкова зустріч членів, друзів фундації «Даймо надію», які підсумували роботу за 2019 рік і обговорили найближчі плани, а також перспективи на майбутнє. Зустріч розпочалась на спільній Євхаристію, яку очолив отець прелат Ян Нікель.

На зустрічі були присутні представники наглядової ради та члени фонду, зокрема, духівники, які анімують діяльність фонду: отець прелат Ян Нікель, о. Микола Ліпітак, о. Іван Тимань, о. Анатолій Русін та о. Олександр Кусий.

Нагадаємо, головною метою Фонду є здійснення благочинної діяльності та опіка над дітьми, які мають важкі хвороби та їх родинами, що потребують як матеріальної, так психологічної і духовної підтримки.

Ірина Галамай, Президент Фонду, представила звіт за попередній рік діяльності. Зокрема, вона розповіла про численні заходи, які організовувала фундація протягом року, скеровані до головної мети: поширення інформації про важкохворих дітей та благодійні збірки для допомоги своїм підопічним.

Тих, хто хотів би приєднатися до усіх добрих справ фонду, завжди чекають за адресою Театральна 7/1А. Деталі можна дізнатися на сторінці у Facebook Фонд "Даймо Надію"/ Fundacja "Dajmy Nadzieję"

Світлини: о. Олександр Кусий

Автор : Олександр Кусий

Назад