Новини

Назад

Екуменічна молитва за Україну - про припинення війни та відновлення миру у Львівській катедрі.

: 871 2022-03-10 17:09:55

10 березня 2022 року, о 12.00 годині, у Львівській Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії екуменічна молитва за Україну - про припинення війни та відновлення миру, за участі папського розподілювача милостині, кардинала Конрада Краєвського, посланця Святішого Отця папи Франциска.

До якої зокрема долучилися: Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій, Митрополит Львівський ПЦУ Макарій, Митрополит Львівський і Галицький УПЦ Філарет, диякон Армен з Вірменського катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, пастор Валерій Марченко з церкви “Гефсиманія”, голова Об.єднання християн віри Євангельської Львівської області Володимир Якимів, представник юдейської громади.

 

Кардинал Конрад Краєвський очолив молитву про припинення війни та мир в Україні. “Папа Франциск висловлює свою солідарність українському народові та запевняє у постійній молитві про мир в Україні. Боже наших батьків, великий і милосердний Боже життя і миру, Отче усіх людей, Тобі милий мир, а не війна, любов, а не ненависть, Нехай припиниться війна. Подолай гординю загарбників, які хочуть захопити Україну. Ти послав свого Сина Ісуса Христа проголошувати мир та єднати усіх людей Божих. Нехай, закінчиться війна. Наверни серця тих, які несуть відповідальність за долю народів. Нехай, плід Святого Духа принесе нове натхнення для миру. Отче, надійде час миру і спокою. Нехай, вже не буде війни! Амінь”.

Серед присутніх на молитві були також куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа Степан Сус і єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард Кава. Долучилися до екуменічного моління Максим козицький, Голова обласної державної адміністрації, міський голова Львова Андрій Садовий спільно з директором департаменту “Адміністрація міського голови” Євгеном Бойком.

Автор : Олександр Кусий

Назад