Новини

Назад

Духовні дочки святого Зиґмунта Ґораздовського дякують за дар його життя

: 1298 2020-06-30 15:37:04

28 червня, у Львівській Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої діви Марії відбулися центральні урочистості з нагоди відзначення 100 роковин від дня відходу до вічності засновника Згромадження Сестер Святого Йосифа, батька убогих та апостола милосердя – св. Зиґмунда Гораздовського.

Сестри Святого Йосипа Української Провінції Римо-Католицької Церкви, духовні дочки о. Гораздовського, дякували від імені всіх сестер згромадження, які працюють у різних куточках світу за дар життя свого святого засновника. Пандемія перешкодила сестрам з-за кордону особисто прибути до Львова, міста яке стало колискою їхнього Згромадження, тому єдналися на молитві за посередництвом прямих трансляцій.

Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, котрий звертаючись до присутніх сестер св. Йосифа на чолі із настоятелькою Української Провінції с. Тобіашою Сємек, сказав:

— Від Зиґмунда Гораздовського ви навчилися черпати сили до апостольського служіння та глибокого молитовного життя. Я бажаю вам, щоб ви, як і він, вміли поєднувати діяльне життя із спогляданням, підживлюючи своє духовне життя палкою побожністю до Страстей Христових, ніжною любов’ю до Пречистої Діви і шаною до св. Йосифа, віру якого, відвагу та зарадність о. Зиґмунд Гораздовський намагався наслідувати. Несіть милосердя усім потребуючим, бо це є суттю вашої харизми, яку вам передав ваш засновник. Вдивляючись у свого святого покровителя – св. Йосифа, продовжуйте безмежно довіряти своє життя Богові через відкритість на Його наміри, через тихе і покірне служіння іншим, у якому вас підтримує Марія Непорочно Зачата.

Урочисте вшанування св. Зиґмунда Гораздовського завершилося у митрополичій курії відкриттям художньої виставки, присвяченої діяльності цього Божого чоловіка у Львові. Представлені на виставці роботи зображають будівлі, у яких велася благочинна діяльність на користь дітей-сиріт, самотніх матерів, їдальня для бідних, дім милосердя та інші. Авторами робіт є випускники художнього коледжу ім. Івана Труша.

Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад