Новини

Назад

До Судової Вишні прибув легат миру від папи Франциска отець Массімо Фузареллі.

: 394 2022-04-16 11:58:17

У Великий вівторок в Україну приїхав легат миру від папи Франциска отець Массімо Фузареллі, Генеральний Настоятель Ордену Менших Братів. Його супроводжував провінціал з Асижу о. Франциск Пілоні.

Свій візит розпочав у Чернівцях, де разом з представниками різних релігій відвідали тимчасово переміщених людей. Цей візит є також проявом солідарності з українським народом.

У Великий четвер, 14 квітня, о. Массімо прибув до нашої парафії в Судовій Вишні, де в присутності братів-францисканців на чолі з провінціалом о. Даниїлом, представниками місцевої влади, мером міста п. Зеновієм Фольтовичем зустрівся з людьми, які залишили свої домівки через жахіття війни.. Потім була спільна агапа.

О 17:00 розпочалася Свята Меса Господньої Вечері, яку очолив отець Массімо. На початку Святої Літургії парафіяни привітали всіх священиків з днем встановлення таїнства Священства та Євхаристії, а діти подарували квіти.

Під час проповіді генеральний міністр наголосив, що Господь настільки нас полюбив, що понизив Себе, став слугою. Щоб порозмовляти з дитиною, потрібно схилитися до її рівня. А Ісус, миючи ноги апостолам, дивився на них знизу догори, схилившись ще нижче з великою любов’ю. Підкреслив також, що потрібно жити в мирі, ніхто ні за яких умов не може забирати нам любові, яка є всередині в кожного, позбавляти нас гідності Божих дітей. У кінці проповіді закликав до спільної молитви. Після Служби була екуменічна молитва за мир зі священиками різних конфесій. Дякуємо Богу за те, що мали можливість єднатися в молитві з посланцем з Ватикану.

отець Берард Задойко OFMНазад