Новини

Назад

До Львова прибув Карл Альберт Андерсон, очільник Лицарів Колумба.

: 688 2021-10-18 19:41:33

18 жовтня до Львова прибув Карл Альберт Андерсон, Верховний лицар Лицарів Колумба. Зранку, разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким він відвідав митрополичу базиліку та помолився перед образом Пресвятої Діви Марії Милостивої та відвідав каплицю Матері Божої Ченстоховської, де зберігаються мощі святого Йоана Павла ІІ.

Після того делегація Лицарів Колумба згромадилась у семінарійній каплиці біля Митрополичої курії, що на вул. Винниченка 30, щоб урочисто освятити пам’ятну таблицю, яка вшановую подію 2012 року коли саме в цьому місці першими Лицарями Колумба в Україні стали Блаженніший Святослав Шевчук і Митрополит Мечислав Мокшицький.

У делегації Лицарів Колумба були присутні : пан Шимон Чишек, представник Найвищої Ради Лицарів Колумба, пан Лешек Ваксмундський, консультант Верховної Ради Лицарів Колумба з Польщі, пан Юрій Маленький, Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні з жінкою, на чолі з Верховним лицарем Карлом Андерсеном разом із жінкою.

Львівський Митрополит Мечислав під час церемонії сказав, що «виконання Божої Волі це основа і серце релігійного життя… Ми маємо конкретне завдання в Церкві і світі: свідчити про те що ми належимо до Христа. щоб кожний, хто подивиться на наше життя, на роботі, вдома - побачив через наше служіння Христа.»

Автор : Олександр Кусий

Назад