Новини

Назад

Час Великого Посту це можливість подивитися на себе так, як Ісус дивиться на нас: єпископ Едуард Кава в катедрі у Попільну Середу.

: 1128 2020-02-26 23:44:24

Єпископ-помічник Едуард Кава, котрий очолював у катедрі св. Месу українською мовою, пояснюючи присутнім у храмі, чому в цей день посипають попелом голови, мовив:

Сьогодні входимо у час Великого Посту. Це не лише нагода змінити щось у своєму житті, але також можливість побачити себе у світлі Божої любові, подивитися на себе так, як Ісус дивиться на нас. Піст не є для того, щоб ми себе "карали", він для того, щоб ми навчилися жертвувати. З любов`ю і покірністю, з цілковитою свідомістю своїх слабкостей і обмежень. Жертва не заради самої жертви, а заради примноження Божої любові у нас і довкола нас. З надією на воскресіння з Христом!

"Царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангелію" (Мк. 1,15)

Після Літургії Слова відбулося традиційне посипання голів вірних попелом. «Порох ти, і в порох обернешся» і «Навертайтеся і вірте в Євангеліє» - це слова, які священик говорить під час посипання попелом. Вони спонукають нас задуматися і усвідомити те, що ми є грішниками, котрі потребують прощення і Божого милосердя. Для цього впродовж цього посту в Літургії Церкви ми будемо отримувати Слово Боже і підкріплюватися Євхаристією щоб перебувати в єдності зі Спільнотою Церкви.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад