12 червня 2026 року, в Урочистість Пресвятого Серця Господа Ісуса, численні священники, богопосвячені особи та миряни Львівської архидієцезії зібралися у Дієцезіальному Санктуарії Матері Божої Миру та Примирення у Більшівцях, щоб разом пережити особливий момент духовного життя місцевої Церкви — Акт посвячення Львівської Архидієцезії Пресвятому Серцю Ісуса.
Господи Ісусе Христе, Сину Бога Живого, Спасителю світу та Володарю віків!
У році, присвяченому Твоєму Пресвятому Серцю, зібрані як Церква Львівської Архидієцезії у Санктуарії Матері Божої Миру та Поєднання у Більшівцях, ми стоїмо перед Тобою в дусі віри, вдячності та смирення.
ТРЕТІЙ ДЕНЬ (четвер, 11.06.2026)
Серце Ісуса - надія і спасіння наше
10 червня 2026 року надійшла сумна звістка про те, що померла Тереза Олех, мати сестри Ришарди Олех, з Конгрегації Дочок Матері Божої Скорботної з Кам`янки Бузької (Жовківський деканат), відійшла до Господа у віці 87 років.
ДРУГИЙ ДЕНЬ (середа, 10.06.2026)
Серце Ісуса - мир і примирення наше