Новини

Назад

Великий різдвяний концерт "Noel" у Львові.

: 794 2020-01-26 11:23:44

У Центрі Довженка гурт Lux Mundi спільно з хором «TAIZE LVIV», із гуртом «Кана», дитячим колективом «Надія» з греко-католицької парафії св. Володимир, музикантами з Хмельницького та великим збірним оркестром організували для усіх львів’ян та гостей міста велике Різдвяне дійство. 

Близько сотні музикантів одночасно виступили на одній сцені, виконавши всім відомі та маловідомі колядки і різдвяні пісні з усього світу. Декілька з них прозвучали вперше українською мовою, а декілька - мовою оригіналу. За участю майже сотні музикантів та хористів з ініціативи парафії св. Йоана Павла ІІ вдруге відбувся різдвяний концерт "Noel". 

Мексиканський семінарист Франциско Моран заспівав «Фелікс Навідад» разом з об’єднаним хором. Керівник заходу та режисер Павло Ковальчук зазначив, що метою концерту було прославити Новонародженого Ісуса, показати свідчення християнської єдності та євангелізації. Традиційні та нові колядки звучали із супроводом оркестру.

Керигаметичне слово до зібраних скерував владика Едуард Кава. Під час концерту в центрі була присутня «жива шопка»: молоде подружжя Романа та Ірини Копотів разом з їх п’ятимісячною дочкою Марією, вони були у костюмах святих Йосифа та Марії.

О. Гжегож Драус провів "бесіду зі Святою Родиною", - подружжя Копотів дали свідчення про підготовку до весілля, красу батьківства, відкритість до нового життя та допомогу, яку вони отримують від Бога та Церкви у своїй спільноті, регулярно слухаючи Слово Бога.

У брошурі, яку отримали учасники концерту, можна було прочитати уривки з енцикліки Йоана Павла ІІ про сім’ю «Familiaris consortio», що означає «сучасна родина» та побачити фотографії сучасних, християнських, звичайних, багатодітних родин з парафії св. Йоана Павла ІІ.

о. Гжегож ДраусНазад