Новини

Назад

Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марїї у Митрополичій базиліці та облачини семінариста ВДС св. Йосифа

: 2225 2016-12-08 15:47:07

Сьогодні, 8 грудня, в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у Митрополичій Базиліці Успіння ПДМ у Львові семінарист 3 курсу Львівської Духовної Семінарії св. Йосифа Антон з катедральної парафії Успіння ПДМ отримав духовний стрій - сутану.

Євхаристію в день цієї Урочистості очолив Ординарій Сосновецької дієцезії єпископ Ґжеґож Кашак, котрий і освятив духовний одяг.
Лутургію співслужили Архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ Марян Бучек, Генеральний вікарій ЛА, отець інфулат Юзеф Павлічек, ректор семінарії о. П. Бжеський, префект семінарії о. П. Дохтич, духовний отець о. Віталій Буковський настоятель базиліки о. Ян Нікель та інші священики.
У своїй гомілії єпископ Ґжеґож розважав над Словом Божим яке цього дня проголошуєтсья у Церкві, звертаючи увагу на те, що перші люди, хоч і були обдаровані всім у раю, за намовою диявола збунтувалися проти Бога, Котий проте не залишив людину самою даючи обітницю, що народжений з Жінки знищить зло. І Діва Марія, котра прийняла Слово і стала Богоматірю – виконала план спасіння для людства.
Після Літургії Слова настоятель о. Ян Нікель одягнув освячену сутану семінаристу Антону.
Після Лутургії клерик Антон подякував єпископу Ґжеґожу та архієпископу Мечиславу за вручення їм духовного одягу, висловивши сподівання, що буде достойно і вірно носити вручений йому Церквою духовний стрій.
А на завершення Літургії єпископ Ґжеґож Кашак подарував для Митрополичої базиліки літургійний одяг – орнат.

 Назад