Новини

Назад

Зустріч Комісії у справах душпастирства молоді в місті Синяк Мукачівської Дієцезії

: 671 2018-02-08 15:39:49

Чергова зустріч Комісії у справах душпастирства молоді при Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні відбулась 6-7 лютого в місті Синяк Мукачівської Дієцезії.

На зустріч традиційно прибули відповідальні за душпастирство молоді та їх делегати з різних куточків України. Цього разу були представники з Одесько-Симферопільської, Київсько-Житомирської, Камʼянець-Подільської дієцезії, Луцької дієцезії, Харківсько-Запорізької та Львівської дієцезій та господарі зустрічі із Закарпатської Апостольської Адміністратури.

Кожний поділився своїм досвідом праці з молоддю у своїй дієцезії та представили короткий звіт про заходи, які вдбулись за останній рік.

Представники комісії спільно обговорили різні справи із життя молоді в Україні, між іншим була порушена тема приготування та організації Регіональної зустрічі молоді, разом з екуменічною спільнотою Тезе, яка відбудеться з 28 квітня до 1 травня у Львові. О. Олександр Бішко озвучив питання та вже зроблені кроки щодо організації цього дійства у місті Львові.

О. Міхал Воцях поділився інформацією про приготування спільної зустріч молодіжних комісій РКЦ та УГКЦ, яка планується 8-10 червня 2018 р. у Львові. Запрошені представники усіх дієцезій та єпархій, священики, монахині та миряни різних молодіжних рухів з усієї України.

Наступна зустріч Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ відбудеться 25-26 вересня 2018 року в Запоріжжі, яку очолить єпископ Ян Собіло.

Фото: о. О. Бішко, juvanima

Автор : Олександр Кусий

Назад