Новини

Назад

Зустріч Архієпископа М. Мокшицького з Генеральним Секретарем Всесвітньої Ради Церков у Апостольській Нунціатурі в Києві

: 1552 2015-03-20 00:00:00

18 березня, в Києві, в Апостольській Нунціатурі, Архієпископ М. Мокшицький зустрівся з Генеральним секретарем Всесвітньої Ради Церков пастором Олавом Фюксе Твейтом а також з Папським Нунцієм в Україні архієпископом Томасом Галіксоном.

Ця зустріч відбулася в рамках триденного візиту делегації Всесвітньої Ради Церков до України. Метою відвідин є ознайомлення з актуальною ситуацією в Україні і дослідження можливостей допомоги людям котрі заторкнуті триваючим на Сході країни збройним конфліктом.

У зустрічі взяла участь делегація Всесвітньої Ради Церков, яку представляли: архієпископ Андерс Вейрюд (Церква Швеції, Президент ВРЦ по Європі), пастор Керін ван дер Брок, (Реформована Церква Голландії), єпископ Ян Янссен (Євангелічна Церква Німеччини), пан Пітер Прув (директор Комітету Церков з Міжнародних Зв’язків), протоієрей Даниїл Буда (Румунська Православна Церква).

Під час зустрічі йшлося про шляхи співпраці, а також про спільні зусилля у сприянні подоланню збройного конфлікту в Україні та його наслідків зокрема.

Головною темою розмов були дії, мета яких повернути тривалий мир в Україні. Суттєвим питанням, яке було обговорене є організування гуманітарної допомоги.

Архієпископ Мечислав Мокшицький звернувся до представників ВРЦ, щоб старалися результативно впливати на міжнародне суспільство в українському питанні. "У цій важкій для нас ситуації це є дуже важливим, бо ми не лише розраховуємо на допомогу різних організацій чи держав, але бачимо і відбираємо це як солідарність Церков з нашою місцевою ситуацією, з Україною”.

Всесвітня Рада Церков, є міжнародною екуменічною організацією, що збирає 345 християнських спільнот з усього світу. Римо-Католицька Церква не є членом Ради, але постійно співпрацює з нею, активно долучаючись до дій екуменічного, місійного, але й соціального та благодійницького характеру.Назад