Новини

Назад

Завершення навчального року в Чернівцях

: 2152 2017-05-31 11:09:34

Місяць травень добігає кінця. Разом із ним завершується навчальний рік. Цей час є найбільш сприятливим для того, щоб подякувати Господу Богу за численні благодаті і зробити невеликий підсумок.

З цієї нагоди в нашому храмі в останню неділю травня була звершена свята Меса на закінчення навчального року, під час якої діти і молодь отримали благословення на період літнього відпочинку.
В другій половині дня наші юні прихожани вирушили за місто, у Бояни, де відбулась розважальна частина святкування цієї події. Завдяки гостинності о. Мартіна ми мали змогу досхочу побігати на свіжому повітрі граючи у футбол і волейбол. Для нас були відкриті також двері храму, де ми взяли участь у травневому богослужінні, і де також відбувся підсумок року для міністрантів. Троє найсумлінніших серед них знову отримали свої нагороди. Опісля на всіх чекав смачний почастунок. Свіжі овочі з запашними ковбасками смакували по особливому, адже як відомо на свіжому повітрі ці страви виглядають дуже апетитно. Велика подяка о. Мартіну і всім, хто долучився до організації цієї неймовірної події.
Джерело: rkc.cv.uaНазад