Новини

Назад

Запрошення на презентацію книжки отця Петра Балога OP у Львові

: 8187 2018-09-18 21:58:03

Книжка отця Петра Балога OP «Віра шукає розуміння. Подорож стежками пізнання» – це спроба пояснити деякі аспекти християнської віри. Звісно, далеко не всі, лише вибрані, реакції на які з’являлися «на живо», тобто з насущних питань. Тут ідеться про віру в загальному, широкому сенсі, тобто про деякі питання щодо християнського життя, традиції, історії, святих, стереотипів чи забобонів.

Отець Петро Балог OP, книжка якого щойно побачила світ у видавництві «Кайрос», – католицький священик, домініканець, викладач, публіцист. 1996 року вступив до Ордену Проповідників. Закінчив Домініканську філософсько-теологічну колегію у Варшаві та Кракові. Свячення отримав 2004 року. Далі навчався в Папському Університеті святого Томи Аквінського в Римі («Ангелікум»). Служив у Санкт-Петербурзі, Ялті й Києві. Викладає догматичні дисципліни в Інституті святого Томи Аквінського в Києві. З 2016 року служить у Львові в домініканському душпастирстві молоді й дорослих.

Книжку «Віра шукає розуміння» презентуватимуть о 19:00 21 вересня у Львові, на вул. Винниченка, 30 (каплиця Розена).Назад