Новини

Назад

Храмове свято у Краковці.

: 190 2021-07-27 18:40:53

24 липня о 15 годині у Краковці в Римсько-католицькому храмі відбулося храмове свято на честь Святого Якова Апостола. Очолив це свято Архієпископ Мечислав Мокшицький котрий подарував парафії реліквії Святого Йоана Павла ІІ і уділив Таїнства Конфірмації двом нашим парафіянам.

На свято прибули римсько-католицькі священики Городоцького деканату а також священики Греко-католицької Церкви: отець Роман зі Свидниці, отець Ярослав з Мукачівської Греко-католицької дієцезії, а також з Православної Церкви отець Іван з Краковця. Сестри монахині з римо-католицької парафії з Яворова. Були також представники влади: Народний Депутат України Пан Павло Бакунець і Пані Староста Краковця Пані Ольга Мамчур, яку вітаємо з днем ангела і бажаємо Божого благословення і здоров`я на дальші роки життя і на працю для блага нашої Батьківщини України.

Дякуємо за надіслані привітання Голові Яворівської Міської Ради Пану Ігору Грабовському. Прибули на спільну молитву не тільки парафіяни Римсько - католицької Церкви в Краковці і Глиницях а також прихожани Греко-католицької церкви і Православної Церкви в Краковці. Всі разом ми створили одну спільноту Дітей Божих котрі спільно в любові заносили молитви до нашого люблячого Бога на небі, бо Бог це Любов а в любові єдність і сила до перемоги зла і будування спільно миру. Дуже дякую парафіянам за приготування дуже гарної урочистості Храмового Свята.

Джерело: о. Тадеуш ЛеговичНазад