Новини

Назад

У Брюховичах триває Всеукраїнська зустріч капеланів Лицарів Колумба

: 603 2019-10-10 11:21:13

9-10 жовтня капелани та священники, які хочуть стати капеланами Лицарів Колумба зібрались на спільній зустрічі у Брюховичах. Понад 50 священників римо-католицької та греко-католицької Церви вчаться та діляться досвідом душпастирства серед чоловіків.

У середу, 9 жовтня, спільною молитвою почалась Всеукраїнська зустріч капеланів Лицарів Колумба, на яку прибули гості зі Сполучених Штатів, Польщі та цілої України.

Під час зустрічі Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за їхню благодійну підтримку Церкви та було обговорено план служіння для чоловіків. Було підкреслено важливість їхнього душпастирства, сприяння утримування контактів з родиною, а також допомоги у навчанні відповідального батьківства. «Правдиве і справжнє крокування дорогою віри приносить плоди в духовному житті священника, a вони в свою чергу роблять його здатним бути плідним у своїй душ пастирській праці…Великі справи не звершуються одноосібно. Тому слід збирати людей для спільної місії спасіння» - закликав у своїй проповіді Львівський митрополит.

Владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський, скерував слово до священників про сутність капеллана та його роль в житті спільноти вірних:

Пан Шимон Чишек, представник Найвищої Ради Лицарів Колумба поділився своїми враженнями і розповів, що найважливіші слова у своєму житті почув від священника, слова, які стосувались подружжя, любові, прощення, - і це є завдання кожного капеллана, підкреслив доповідач. «Світ потребує свідків Доброї Новини в наших містах праці, домівках, школах…Ми маємо конкретне завдання в Церкві: щоб кожний, хто подивиться на наше життя, не став гіршим, а побачив через нас Христа.»

Очільник Лицарів Колумба в Україні, п. Богдан Ковалів говорив про розвиток ордену в Україні та висловив свої сподівання на плідне служіння капеланів в числених громадах по всій Україні.

О. Вєслав Лєнартовіч, капелан Лицарів Колумба з м. Радом поділився своїм досвідом служіння Лицарям та наголосив, що Орден Лицарів Колумба покликаний допомогти чоловікам зберегти і поглибити віру в умовах сучасного світу, формувати чоловіків як батьків та лідерів суспільного та церковного життя.

Автор : Олександр Кусий

Назад