Новини

Назад

Уділення послуг Лекторату та Аколітату у ВДС св. Йосифа

: 1618 2018-02-17 17:02:26

Сьогодні, 17 лютого, у Митрополичій Семінарії св. Йосипа, з рук єпископа-помічника Львівської Архідієцезії Едварда Кави OFMConv, семінаристи 3 та 4 курсів отримали послуги лекторів та аколітів, відповідно. Послугу аколіта отримав семінарист 4 курсу Віктор Циганюк, а послуги лекторів були уділені семінаристам 3 курсу: Казимирові Вавричу, Назарієві Зузаку, Олександру Клімову та Петру Гордієнку.

Звертаючись до лекторів єпископ Едвард сказав: «Брате, усвідом собі, що Бог дає тобі через Церкву неймовірний дар – життя Словом, Він тебе помазує до того щоб це Слово стало частиною твого життя, щоб воно було в твоєму житті чимось особливим, що буде впливати на тебе, в чому ти будеш постійно розвязувати всі свої труднощі, шукати для себе світла. В цьому Слові ти теж будеш шукати волі Божої, розпізнання Його волі. Щоб це Слово було для тебе поживою».

А новому аколітові Віктору, єпископ сказав: «Якщо дослівно перекласти слово «аколіт», то воно означає – того який супроводжує, який іде слідом... Служіння біля вівтаря має вимір не тільки літургійний, що ти буде що близько до священика, будеш мати можливість роздавати св. Причастя – це є великий дар. Це служіння має на меті пробудити в тобі особливий культ Євхаристії. Сьогодні, в наш час дуже важливо щоб ми не нехтували Євхаристією.»Назад