30 січня , у Центрі Довженка, гурт “Lux Mundi” спільно з Voice orchestra та великим збірним оркестром , запрошують усіх львів’ян та гостей міста на велике різдвяне дійство. Музиканти одночасно виступлять на одній сцені, та виконають всім відомі, та маловідомі колядки та різдвяні пісні з усього світу. Також можна буде поколядувати разом і всім відомі українські колядки.
Митрополича Курія у Львові не працюватиме в понеділок, 14 жовтня 2019 р. (державний вихідний з нагоди Дня захисника України) .
Наступний день праці Митрополичої Курії у Львові - вівторок, 15 жовтня.
© Copyright © 1991-2020 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.