Новини

Назад

Сімейний пікнік біля храму св. Антонія у Львові

: 556 2018-05-27 12:51:15

У суботу, 26 травня, в сквері біля Санктуарію св. Антонія у Львові відбувся «Сімейний пікнік 2018», який організували Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові спільно з громадою парафії св. Антонія. В урочистому відкритті події взяли участь настоятель парафії о. Павел Одуй OFM Conv., Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольскі, Голова Федерації польських організацій в Україні Емілія Хмельова, Голова Товариства Польської Культури Львівщини Еміль Легович.

Починаючи з опівдня, впродовж чотирьох годин зі сцени звучали пісні для дітей і дорослих у виконанні відомого польського композитора і виконавця Марека Маєвського та дитячих колективів. Були організовані ігри у групах для дітей різного віку, майстер класи з малювання, рукоділля, забави на батуті. Можна було поласувати морозивом Лімо, цукровою ватою, охолоджувальними напоями, а військові з України та Польщі частували всіх бажаючих гороховим супом з польової кухні.

У «Сімейному пікніку 2018» біля храму св. Антонія взяли участь родини з багатьох парафій та представники інших спільнот міста Львова.

Автор : Костянтин Чавага

Назад