Новини

Назад

Різдвяні вітання Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького

: 947 2019-12-24 16:31:20

Дорогі Брати і Сестри!
Усі Ви, які святкуєте Різдво нашого Господа нашого Ісуса Христа!

Господь благоволив нам дати можливість знову відзначати Різдвяні Свята – спомин тієї доленосної для кожної людини події, коли Бог ступив на землю у людському тілі. Усі, хто в своєму серці носить віру і хоч на хвилину замислюється над тайною Воплочення, сповнюється радістю, миром і надією. Адже з великої милості Бога Творця Слово стало Тілом! Бог увійшов у лоно Діви Марії! Згодом ми бачимо Бога в стайні, Бога в яслах посеред пастухів і звірів, Бога, якого годують материнські груди! Так Бог вшанував і освятив все те, що є людським!

Як говорить Євангеліє від святого Матея: «і дадуть йому ім`я Еммануїл, що значить: З нами Бог» (Мт 1,23).

Брати і Сестри, Бог є посеред нас!

Нехай ця істина наповнить наші серця, нехай міць і благодать Святого Духа відкриває наші очі на Його постійну присутність у світі і в нашому житті. Нехай в нас завжди живе глибоке усвідомлення любові нашого Небесного Отця, який задля нас не пощадив власного Сина і у Ньому подарував нам усі наші провини і гріхи.

Наближаючись до закінчення року, який в Церкві був присвячений Святості подружжя і сім´ї, дякуймо за отримані у ньому ласки і благодаті.

Наступний рік в нашій Церкві буде Роком Покликання. Кожне покликання народжується в сім´ї. Саме в сім´ї, яка намагається жити згідно з Божими заповідями, у вірі і взаємній любові, молода людина здатна розпізнати і відповісти на Божий голос у своєму серці. Коли так буде, коли людина піде за голосом Бога, відповість на Його покликання, буде щасливою, і її життя принесе добрий плід. Яким би це покликання не було: до священства, подружжя і сім´ї чи до богопосвяченого життя.

Ще раз прагну всім скласти найкращі різдвяні побажання миру, добра, любові, радості, злагоди і надії!

Христос рождається!
Славімо Його!Назад