Новини

Назад

Різдвяна зустріч спільноти Віри і Світла Св. Антонія у Львові

: 778 2018-02-01 10:29:54

В суботу 20 січня наша спільнота вперше зібралась цього року на спільну зустріч. Розпочали зустріч із спільної Святої Літургії, яку очолив наш капелан бр. Станіслав Пенкала. Разом молились, прославляли Бога, дякували за нашу спільноту, що Бог дарує нам ласку цього року пережити 25 років від її заснування, а також за всіх членів, симпатиків і добродіїв спільноти.

Після Меси у нас була приємна несподіванка, до нас завітали учні музичного коледжу ім. С. Людкевича з різдвяною музичною програмою: студентка третього курсу Кондратенко Настя, студент другого курсу Гладюк Олекса, студентка другого курсу Довгань Анна, студентка третього курсу Сенів Тетяна з викладачем Ліліанною Іванівною Стадник. Це був дар їх серця і талантів для нашої спільноти. Ми мали змогу насолодитись прекрасним різдвяним виступом. Виконання композицій у супроводі чотирьох флейт – було насправді неймовірним. Жоден з нас ніколи не був на такому концерті. Пролунали композиції відомих колядок, інших пісень.
Ми були вдячні і захоплені таким виступом. Запросили наших гостей розділити наступну частину нашої зустрічі – Святкування.
Святкування – це особливий час радості і спілкування за спільним столом. Розпочали із ділення оплатком і спільних побажань. А потім ще одна приємна подія – святкували одразу аж шість Днів Народжень наших віросвітлян. Були привітання, різноманітні побажання, подарунки, торти і багато позитивних емоцій.
І звичайно, разом з нашими гостями багато колядували. Вони колядували – професійно, ми – від серця. Дуже вдячні Богу за цей спільно проведений час, за тривання в різдвяному настрої, за брата Станіслава і сестру Лауренту, які завжди знаходять на нас час, за кожного члена нашої спільноти. Бо кожен з нас є даром від Бога для іншого.
Очікуємо з нетерпінням на наступну зустріч і готуємось до святкування у травні 25 річчя нашої спільноти, на яку всіх щиро запрошуємо.
Джерело: antoni.lviv.uaНазад