Новини

Назад

Пробачення було темою сьогоднішнього дня зосередження духовенства Львівського деканату.

: 342 2019-03-13 21:32:00

13 березня 2019 року в парафії Святого Йоана Павла ІІ у Львові, о. Григорій Драус гостював священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови. На початок цього дня всі разом молилися під час адорації Пресвятих Дарів. Після Літургії Годин, тихої молитви та Таїнства Покаяння була спільна Євхаристія, яку очолив о. Генрик Яворський з Балти.

Духівник Львівського деканату, о. Микола Лучок ОР виголосив конференцію на тему «Пробачення».

"Пробачення це процес, в якому є жаль, біль, гнів, плач, підкреслив о. Микола. «Гнівайтеся, та не грішіть» (Еф 4, 26-27). Гнів це нічого поганого, він нам даний Богом як дар, щоб захищати гідність людини. Щоб реагувати на зло, яке торкається твого життя. Краще в гніві посваритися, щоб біль яка в людині була переможена", сказав духівник.

кщо не пробачиш, замкнешся в своєму болі, отримаєш серце закамяніле. Несправедливість породжує біль, гнів, який людина має виразити, якщо ні то серце камяніє. Це може перейти у фазу сумування, заперечення факту породжує закритість. Депресія з того, що людина не приймає факту, що не посварилась з Богом, з кривдником, із ворогом ітд. Тоді зявляється осуд…

Тільки пробачення перемагає біль і кривду. Тоді ти зможеш прийняти подію свого життя і сказати: «Я навчився говорити ні, навчився співчувати іншим дякуючи ІсусуХристу…

Кінцевим етапом є прийняття події, і ця подія вже не руйнує життя. Пробачення це завжди дар Бога, бо ми не маємо сили робити це самі. Пробачення це акт волі, процес в якому вибираєш приймати чи не приймати, молитись за кривдника чи не молитись" - підсумував о. Микола.

Під час обрад о. Павел Одуй OFMConv розповів про 13 Чемпіонат Європи з футболу між священниками та поділився своїм незабутнім спортивним досвідом кількох днів спільної молитви та радості священиків з цілої Європи.

Піднімались питання головних подій деканату у місяці квітні:

05.04 Екстремальна Хресна дорога
17.04 Хресна Дорога вулицями Львова
27.04 12.00 Храмове свято в Рясному
28.04 11.30 Храмове свято в Катедрі

На закінчення о. Генрик Яворський з Балти, гість нашої зустрічі, який завершив великопісні реколекції в парафії Св. Йоана Павла ІІ, поділився досвідом служіння та життям Церкви в Одесько - Симферопільській дієцезії.

Наступний день спільноти та духовної віднови буде 6 травня в Брюховичах, в парафії отців Палотинів.

Автор : Олександр Кусий

Назад