Новини

Назад

Подяка Польщі за гуманітарну допомогу для боротьби з COVID-19

: 430 2020-07-24 12:12:38

23 липня у Військово-медичному клінічному центрі Державної прикордонної служби України у Львові під патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького відбулася церемонія подяки Польщі за гуманітарну допомогу Україні у боротьбі з COVID-19.

„Я дуже тішуся, що наші приятелі з Польщі прийшли з допомогою в Україну й що багато людей зможуть скористатися з цієї допомоги і захистити себе, а також врятувати здоров’я іншим – сказав львівський митрополит. - Дякуємо за вашу працю, за вашу службу. Нехай Господь Бог благословить вас в щоденному житті».

Присутній польський консул Томаш Коваль пояснив, що Військово-медичний клінічний центр Державної прикордонної служби України отримав 2 тис. літрів дезинфекційної рідини, 400 захисних окулярів, 4 тис. захисних масок та 3 тис. пар рукавичок. згадані засоби було придбано за кошти польського бізнесу: PZU Україна, PKO Bank Polski, KredoBank, PKN ORLEN, PGNiG, a також Міністерства здоров`я та Польського національного фонду. Передачею допомоги українській стороні займався Фонд міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL in Ukraine). На церемонії подяки були присутні представники польських компаній, що працюють в Україні.

Допомога є частиною польського гуманітарного конвою призначеного для боротьби з коронавірусом, що прибув в Україну 25 червня 2020 р. Дванадцять вантажних автомобілів польської Державної пожежної служби привезли понад 134 тонни засобів індивідуального захисту та дезинфекції. Загалом Загалом передано:

• 40 000 масок;
• понад 18 тис. пар захисних окулярів та щитків;
• понад 120 тис. літрів рідини і дезінфікуючих засобів;
• 50 000 пар рукавичок;
• 1000 захисних костюмів.

Допомога була скерована до українських медичних закладів, зокрема в Слов’янську, Києві, Каневі, Фастові, Львові та Чорткові.

Логістичну підтримку надало українське товариство з польським капіталом Пластікс-Україна.

Світлини: Каріна Височанська

Автор : Костянтин Чавага

Назад