Новини

Назад

Передріздвяна деканальна зустріч у Чернівцях

: 2702 2016-12-07 18:05:15

 

Наближаються Різдвяні свята. Для більшості людей вони є чудовою нагодою, для того щоб влаштувати теплу зустріч у затишному, сімейному колі. Така добра традиція є також у нашій Львівській Архідієцезії. Кожного року, наш Архієпископ Мечислав мандрує просторами своєї митрополії і відвідує священиків і монахинь, які працюють на Господній ниві.

 

 

Цього року наш пастир завітав до Чернівців 7 грудня. Як завжди його пастирський візит розпочався звершенням Євхаристії, під час якої він пригадав значення Адвенту в житті кожного християнина. Після святої Меси він залюбки поспілкувався з прихожанами Чернівецької Базиліки Меншої. Опісля запросив усіх священиків та монахинь деканату на спільну зустріч. Вона була доброю нагодою для того, щоб підвести підсумок поточного року а також подякувати духовенству за сумлінну, душпастирську працю на теренах Буковини.

Владика також пригадав присутнім про річницю Фатімських об`явлень, які стали тривожною пересторогою для цілого світу і водночас закликом до молитви, яка є дієвим засобом боротьби із жахливою хвилею агресії в сучасному світі. Згадуючи конкретні вказівки Марії, об`явлені португальським дітям, він пригадав про шлях покути і навернення, які мають бути невід`ємною частиною життя людини, покликаної до служіння Богу і людям. На його думку ці духовні засоби зможуть суттєво знизити рівень агресії і напруги, які на превеликий жаль є присутні в нашому суспільстві.

Під час свого візиту Архієпископ також подякував за віддану працю вже екс-очільнику Чернівецького деканату о. Кшиштофу Сапальському, який передав свої повноваження о. Анатолію Шпаку, настоятелю Базиліки Меншої Воздвиження Всечесного Хреста. Згодом, традиційно прозвучали найщиріші побажання з нагоди наближення свят і різдвяна колядка. Прогнозованим завершенням був святковий бенкет, який дав можливість відчути передсмак справжнього Різдва.

о. Андрій Безкоровайний

Парафія Воздвиження Чесного Хреста в ЧернівцяхНазад