Новини

Назад

Завтра буде освячено Притулок для убогих у Львові

: 10954 2017-11-11 18:55:08

Нагадуємо, що завтра, 12 листопада 2017 року, відбудеться урочистість освячення Притулку для убогих у Львові по вул. Мазепи. Святу Месу, яку очолить Архієпископ Мечислав Мокшицький, буде звершено о 15.00. Після Святої Меси отець Архієпископ освятить Притулок.

Запрошуємо!!!

Притулок - це осередок для бездомних і бідних яку провадить Згромадження Братів Альбертинців у Львові. Цей осередок охоплює створення Дому для 40 бездомних чоловіків, Кухні для бідних, яка щодня видаватиме їжу для близько 300 осіб, Лазні, що буде обслуговувати 40 осіб щодня. Плануємо також створити майстерню на 15 робочих місць для мешканців Притулку.

Створення Притулку виникає з великої потреби забезпечення базових умов життя і функціонування бідних та бездомних осіб. Осередок повинен забезпечити комплексну допомогу бездомним особам. Існуючі осередки лише частково і неповною мірою заспокоюють потреби тих осіб.

Теперішня складна ситуація в Україні, пов`язана із війною, що триває на сході країни і економічною кризою, що стають причиною зубожіння суспільства, особливо сильно показує потребу створювати осередки допомоги для найбідніших.

 Назад