Новини

Назад

Оазові реколекції руху Світло Життя та коляда в Архієпископа

: 4710 2016-02-01 15:47:07

Від 29 по 31 січня 2016 року у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа у м. Львові-Брюховичах відбулися оазові реколекції, провідною темою яких була: Віра. Здається така банальна тема, але все ж таки, після кожної конференції, я відкривала щось нове і нове.

Після зустрічі у групах, учасники реколекцій робили підсумки і ділилися враженнями з рештою оазовою молоді.
По особливому я переживала адорації Пресвятого Таїнства. На суботній вечірній молитві кожен з нас, мав можливість індивідуально адорувати Ісуса Христа у Гостії. Скажу відверто - це неймовірне відчуття, коли ти стоїш на колінах перед Господом і можеш говорити з ним, дякувати, перепрошувати...
Зі всіх зустрічей у групах мені найбільше запам`яталася остання, під час котрої ми говорили про - Святе Письмо. Бог любить кожну людину і цю любов можна прирівняти до любові нареченого до нареченої. Святе Письмо - це любовний лист у якому Господь відкриває свою любов людям і хоч часом на перший погляд вона може бути не цікавою, нудною, але повірте - прочитавши його, знайдуться відповіді всі на питання.
Не можу не згадати особливо суботній день, коли наша оазова спільнота побувала з колядою у латинській Курії (м. Львів вул. Винниченка 32 - прим. від ав.), у кс. архієпископа М. Мокшицького. Окрім колядок, була свята Меса у куріяльній каплиці на якій були присутні: кс. Лукаш Слаби, кс. Іван Ходонович, кс. Іван Тимань, кс. Назар Білик, кс. Андрій Легович. Після Меси, ми перебиралися за персонажів вертепу і мали виступ. Потім був час для спільноти, котрий ми проводили разом, прогуляючись Львовом. На закінчення нашої мандрівки по Львові, ми у латинській Катедрі відмовили Коронку до Божого Милосердя, після якої кс. Іван Ходонович розказав нам про культ Божого Милосердя у Львові.
Благословенний час реколекцій, який нам допомагали добре пережити аніматори: Евеліна Здзьобек, Ірина Завальска, Ірина Чижишин, Івона Килимнюк, Вікторія Кіцила, Павло Ковальчук, а також сестрі Кароліні Баран із Згромадження Сестер Служебниць Діви Марії Непорочно Зачатої, семінаристам Борису Тарасову і Віктору Циганюку, кс. Назару Білик, який був відповідальний за реколекції.

За все і за всіх - Слава Богу!

Тет`яня Білик, парафія св. Архангела Михаїла, м. Львів-Сихів.Назад