Новини

Назад

Новенна перед Урочистістю Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

: 201 2017-11-28 20:33:22

Намірення – за нашу Архідієцезію, про мир в Україні і в серці кожного з нас.

Новенну впродовж 9 днів – безперервно, вдень і вночі, ведуть Сестри-клариски від вічної Адорації у монастирі в Клодзку і Зомбковіцах-Шльонських

 

У Львівській Архідієцезії до Новенни долучаються такі спільноти:

1-ий день
Середа
29 листопада


Новенну о 00.00 розпочинають Сестри клариски
Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (8.30);
Галич, Парафія бл. Якова Стрепи (9.00);
Борислав, Парафія св. Варвари (9.30);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (17.00);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.30);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00);
Львів-Рясне, Парафія Божого Милосердя (18.30).

2-ий день
Четвер


30 листопада Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Борислав, Парафія св. Варвари (17.00);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (17.00);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.30);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00);
Коломия, Парафія св. Ігнатія Лойоли (18.00);
Львів-Рясне, Парафія Божого Милосердя (18.30);
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (18.30);

3-ий день
П’ятниця


1 грудня Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Галич, Парафія бл. Якова Стрепи (9.00);
Ценява, Парафія Відвідин ПДМ (16.00);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Борислав, Парафія св. Варвари (17.00);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (17.00);
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (17.30);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.30);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00);
Стрий, Парафія Народження ПДМ – нічне чування, Св. Меса о 00.00

4-ий день
Субота


2 грудня Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Галич, Парафія бл. Якова Стрепи (9.00);
Борислав, Парафія св. Варвари (9.30);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (9.30);
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (11.30);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.30);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00).

5-ий день
Неділя


3 грудня Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Єзупіль, Парафія Внебовзяття ПДМ (9.00);
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (9.30);
Борислав, Парафія св. Варвари (10.30);
Галич, Парафія бл. Якова Стрепи (11.00);
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (12.00);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (12.30);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.30);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00).


6-ий день

Понеділок


4 грудня Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (8.00);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (17.00);
Борислав, Парафія св. Варвари (11.30);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.00);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00).


7-ий день
Вівторок


5 грудня Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Болозів, Парафія св. Лаврентія;
Галич, Парафія бл. Якова Стрепи (9.00);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (9.30);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Борислав, Парафія св. Варвари (17.00);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.00);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00);
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (18.30).

8-ий день
Середа
6 грудня


Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (8.30);
Борислав, Парафія св. Варвари (9.30);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (17.00);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.00);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00).


9-ий день
Четвер


7 грудня Спільнота Сестер кармеліток Дитяти Ісуса
Львів, Парафія св. Марії Магдалени (пів години перед Святою Месою);
Кам’янка Бузька, Санктуарій Ісуса Мілятинського;
Жовква, Парафія св. Лаврентія;
Стара Скварява, Парафія св. Людвіка;
Єзупіль, Парафія Внебовзяття ПДМ (16.00);
Перемишляни, Парафія св. Ап. Петра і Павла (16.30);
Борислав, Парафія св. Варвари (17.00);
Івано-Франкове, Парафія Пресвятої Трійці (17.00);
Стрий, Парафія Народження ПДМ (17.00);
Більшівці, Санктуарій Матері Божої Більшівецької (18.00);
Львів-Сихів, Парафія св. Арх. Михаїла (18.30);
Львів-Брюховичі, Парафія св. Терези від Дитяти Ісуса (18.30);
Новенну о 24.00 завершують Сестри клариски.


Список створений згідно з інформацією, наданою до 20.00, 28 листопада 2017 р.



Назад