Новини

Назад

На святкування 360-ліття львівських обітниць Яна Казимира прибув представник президента Польщі

: 1732 2016-04-08 13:33:12

7 квітня для участі в святкування 360-х роковин обітниць в львівській катедрі польського короля Яна Казимира прибув представник президента Польщі Анджея Дуди – Державний Секретар – Шеф Кабінету Президента ПР Адам Кв’ятковський.

 

Відразу з летовища він разом з членами делегації та Генеральним Консулом ПР у Львові Вєславом Мазуром поїхав на цвинтар в Зимній Воді, щоби вшанувати пам`ять загиблих в АТО поляка Романа Сокача і українця Ростислава Скрута, котрі були друзями й поховані поряд. Місцеві жителі розповіли, що Роман Сокач служив міністрантом. Адам Кв’ятковський відвідав польський військовий меморіал на Личаківському цвинтарі, а увечері мав спільну вечерю з учасниками АТО і родиною загиблого українського воїна Ростислава Скрута.
«Переживаємо важливі миті у Львові – сказав Адам Кв’ятковський. – У найближчі години будемо відзначати важливий ювілей - 360-ліття львівських обітниць польського короля Яна Казимира, де я буду представником президента Польщі Анджея Дуди. Він звернувся до всіх учасників суботньої св. Меси з офіційним посланням, яке я маю честь оголосити. Принагідно буде можливість зустрітися з місцевими поляками та дізнатися про їхні проблеми, з якими вони щодня зустрічаються».
Від імені президента Польщі Адам Кв’ятковський вручить державні польські нагороди групі львівських поляків, а також зустрінеться з поляками Дрогобича і Стрия.

Автор : Костянтин Чавага

Назад