Новини

Назад

Молитовне відзначення свята польської Конституції 3 Травня в Івано-Франківську

: 2101 2018-05-05 12:34:25

У 227-му річницю польської Конституції 3-го Травня біля пам’ятника замордованій гітлерівцями місцевій польській інтелігенції в Чорному лісі біля Івано-Франківська спільну молитву очолили настоятель тутешньої парафії о. Владислав Іващак та о. Кшиштоф Панасовєц з Долини. 

До присутніх поляків з Івано-Франківщини та делегації з Львівщини і гостей з Польщі звернувся зі словом Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський. До символічної братської могили були покладені квіти і запалені лампадки.

У спомин Пресвятої Діви Марії Цариці Польщі та з нагоди Свята Конституції 3 Травня в івано-франківському храмі Христа Царя Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочисту св. Месу і виголосив проповідь. З львівським митрополитом співслужили Ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі, декан івано-франківський о. Казимир Галімурка, настоятель парафії Христа Царя о. Владислав Іващак.

Духовенство РКЦ на чолі з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким запрошено на концерт і урочисте прийняття з нагоди Конституції 3 Травня, яке влаштував Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський. Ця подія відбулася в Пасажі Ґартенбергів. Були присутні також представники греко-католицького і православного духовенства, керівники місцевої влади, зокрема голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, діячі науки і культури та польських товариств Львівської та Івано-Франківської областей.

Автор : Костянтин Чавага

Назад