Новини

Назад

Молоді Буковинці та Подоляни на зустрічі Тезе у Мадриді

: 901 2019-01-14 22:31:54

Група молоді з Буковини та Поділля разом з сестрами-уршулянками Іриною та Анною взяла участь у Європейській зустрічі молоді Тезе, яка відбулася у Мадриді з 28 грудня 2018 року до 1 січня 2019 року.

Європейська зустріч молоді Тезе у Мадриді відбулася під гаслом: «Не забуваймо про гостинність!» Організатори зустрічі пропонували задуматися над тим, що Бог є першим джерелом гостинності, так як приймає нас без будь-яких умов. Але Господь сподівається і чекає на нашу гостинність, в першу чергу для Нього самого.

Простою молитвою ми даємо Йому доступ до наших сердець. Потім маємо прийняти себе такими, які ми є, з нашими дарами і обмеженнями. Це допоможе нам практикувати щедру гостинність – приймати інших, не такими як ми очікуємо, а такими які вони є. Молитви на парафіях, зустрічі у малих міжнародних групах, спільні вечірні молитви, а також досвідчення гостинності мадридців мали допомогти заглибитись у пропоновану тему.

Довга дорога до Мадриду і назад поєднала учасників паломництва і впроваджувала у тему цього паломництва довіри на землі, допомагала подивитися на себе у правді, вчила відкриватися одне на одного та єднала у молитві та спільному переживанні труднощів. Цей час був збагачений відкриванням для себе культурного багатства інших країн, через які вела нас дорога. Подорожуючи Європою, молодь відвідала Венецію, Барселону, Лурд, Ліон та Прагу.

с. Ірина Губар, rkc.cv.uaНазад