Новини

Назад

Молодь з Червонограда вирушила у мандрівку зі Святими

: 881 2018-08-09 09:54:53

Вже дуже близькими друзями нам стали: св. Йоана Павло ІІ, св. Филип Нері, св. Домінік та св. Тереза Бенедикта від Хреста. І це ще не кінець знайомств...

З 7 серпня молодь парафії Зіслання Святого Духа з м. Червонограда вирушила у свою «Мандрівку зі святими».

Цього року ми відправилися на відпочинок до м. Галича на Іванофранківщині, де кожного дня вчимося «співпацювати» зі святими: ближче пізнаємо їхню біографію, разом з ними молимося та наслідуємо їхні чесноти.

Вже дуже близькими друзями нам стали: св. Йоана Павло ІІ, св. Филип Нері, св. Домінік та св. Тереза Бенедикта від Хреста. І це ще не кінець знайомств.

Святі допомагають нам ставати кращими, не розчаровуватися у своїй недосконалості та з радістю прославляти нашого Господа.

Крім духовного збагачення під час таких мандрівок діти та молодь вчаться згуртованості, відкритості один на одного, чуйності та взаємоповаги.

Молодь кожного дня з ентузіазмом підготовлює Літургію, поранні та вечірні молитви і весілі вечори разом з нашими святими: на підставі їхньої біографії, думок, роздумів та цікавих історій.

Наша мандрівка, ще триває і ми щиро дякуємо Господу, нашому настоятелю, о. Яцеку Валіґурі за можливість разом провести цей час та краще пізнати край в якому також не бракувало святих.

с. М. Оксана ПонідзельськаНазад