Новини

Назад

Конкурс дитячого малюнку на тему: «Отець і сестра – скарб нашої парафії»

: 58270 2020-04-20 19:15:22

Комісія у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні оголошує з 3 травня 2020р. по 13 червня 2020 р. проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку на тему: «Отець і сестра – скарб нашої парафії», присвячений тому, щоб підкреслити рік молитви про нові покликання до священства та чернечого життя, а також про святість для священників та богопосвячених осіб в РКЦ 2020 р.

Мета конкурсу:

Через таланти дітей донести Церкві і суспільству важливість молитви про нові покликання та цінність служіння священиків та богопосвяченних осіб

  • показати діяльність отців і сестер очима дітей
  • сприяти розвитку художньо естетичного смаку дітей
  • виховувати у дітей інтерес до діяльності духовних осіб

Нагородження переможців, призи, пам’ятні подарунки відбудеться 29 червня в урочистість Петра і Павла в їхніх рідних парафіях. Виставка всіх робіт відбудеться 18 липня до Дня Всеукраїнського паломництва до Матері Божої Бердичівської.

Загальні положення
До участі запрошуються діти і молодь від 6 до 16 років з усіх дієцезій Римсько-Католицької Церкви в Україні. Кожному учаснику конкурсу надається право проявити свої творчі здібності.

Організатори конкурсу
Організатором конкурсу виступає Комісія у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Умови участі у конкурсі
Конкурс проходить у таких вікових категоріях: від 6 до 8 років, від 9 до 12 років, від 13 до 16 років.
Вимоги до робіт (малюнків) учасників конкурсу: відповідність роботи темі конкурсу; естетичне оформлення конкурсної роботи; техніка виконання – довільна; розмір роботи: формат – А4 або А3.
Обов’язково! Від кожного учасника одна робота, на котрій необхідно зазначити: назву роботи; прізвище; повне ім’я та вік автора конкурсної роботи; місто, район, парафію, адресу храму, прізвище та ім’я отця настоятеля, номер телефону ( вказати контактну особу). З надісланою роботою (малюнком), вказати прізвище, ім’я, по-батькові, адресу проживання та телефон батьків – для зворотного зв’язку з конкурсантом (за потреби).

Конкурсні малюнки рекомендується наклеювати на картон.

Організатор конкурсу має право на подальше використання поданих робіт.
Кращі малюнки можуть транслюватися та використовуватися в католицьких засобах масової інформації.
Всі роботи можуть взяти участь у виставці робіт до Дня Всеукраїнського паломництва до Матері Божої Бердичівської 18 червня 2020 року на території України.
Критерії оцінювання конкурсних робіт (малюнків)
Актуальність теми
Творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем з відомих робіт тощо), оригінальність виконання.
Естетичність роботи

Умови проведення конкурсу
Конкурс проводиться з 3 травня 2020р. по 13 червня 2020 р. включно.
Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально конкурсним журі, буде визначено переможців в трьох вікових категоріях.
Конкурсні малюнки передаються до 13 червня 2020 року одним із поданих нижче способів:
Особисто або через уповноважених осіб (настоятеля парафії, батьків)
Новою поштою на адресу: м. Бердичів, відділення Нової пошти №4, отримувач Врона Яна Іванівна, тел. (096)1610270

Журі конкурсу
Склад конкурсного журі визначається організатором конкурсу.

До складу журі входять:

бр. Сергій Губицький Ofmcap – вчитель образотворчого мистецтва для початкових класів з 1 по 5, художник оформлюваних робіт, учасник власних і публічних виставок, керівник школи іконографії „Mandylion” та курсів позолоти.
с. Каміла Яна Дзісь, терезіанка – закінчила Вінницьку художню школу, курси іконопису, художник.
Яцюк Микола Сафронович – фіхівець образотворчого мистецтва, директор Бердичівської художньої школи 1979-2016 рр., викладач, портретист, іконописець, багаторазовий конкурсант.
Ніколайчук Ірина Броніславівна – директор Бердичівської художньої школи, викладач живопису, малюнку, конкурсант різного рівня виставок.
Пухнюк Оксана Василівна – художни-аніматор мультимедійної студії Clara Studio, м. Вінниця.
Балокіна Ольга Сергіївна – дизайнер мультимедійної студії Clara Studio, м. Вінниця.

Фінансові умови проведення конкурсу
Участь у конкурсі для всіх юних художників безкоштовна.

Нагородження переможців
Організатором конкурсу передбаченні І, ІІ, ІІІ призові місця в трьох вікових категоріях та заохочувальні призи для дітей, що взяли участь у конкурсі.
Переможці конкурсу будуть нагороджені 29 червня в урочистість Петра і Павла на Службі Божій в рідній парафії (адреса та телефон контактної особи повинні бути зазначенні під час подання конкурсної роботи).

juvanima.org.uaНазад