Новини

Назад

Коляда для Архієпископа Мечислава Мокшицького від парафії св. Антонія у Львові

: 2579 2016-01-12 12:41:03

4 січня 2016 року близько 50 дітей парафії святого Антонія з Падуї завітали з колядою до Львівської архідієцезії Римсько-католицької Церкви у Львові. Юних колядників та їхніх батьків гостинно зустрів о. Славомір Зелінський.

Зустріч розпочалася зі спільної молитви у каплиці. Після цього о. Славомір провів для усіх коротку екскурсію Митрополичою Курією. Відтак, присутні мали можливість оглянути бібліотеку та помилуватися чудовими вітражами із зображеннями святих. 

У конференційній залі Львівської архідієцезії гостей привітав Архієпископ Митрополит Львівський Римсько-католицької Церкви Мечислав Мокшицький. У його присутності діти, за підтримки о. Христофора Пельца, сестри Боґни Столярчик та гурту «сАнто» з неабияким натхненням виконували колядки польською і українською мовами та віншували. А після цього привітали Архієпископа з іменинами. 

Своєю чергою Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував усім за коляду та щирі привітання, обдарував юних колядників гарними подарунками і запросив на спільні святкування Різдва Христового наступного року.
Наприкінці зустрічі для дітей було організовано солодке частування, що доповнило родинну та затишну атмосферу свята.
Джерело: Facebook-сторінка Ордену Братів Менших Конвентуальних - Францисканців в УкраїніНазад