Новини

Назад

Канонічна візитація парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Городку та відвідини парафії Різдва пресвятої Богородиці в Комарно

: 1011 2015-05-18 00:00:00

 

9-10 травня цього року, Генеральний Вікарій Львівської Архідієцезії о. Юзеф Павлічек здійснив канонічну пастирську візитацію парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Городку. Супроводжував отця-інфулата Юзефа, канцлер Курії у Львові о. Владислав Гримський.

 

 

Гостей зі Львова зустрів настоятель парафії о. Михайло Байцар, котрий також несе служіння у Митрополичому Суді Львівської Курії разом з парафіянами.

 

Генеральний вікарій зустрічався з парафіянами.

 

Після недільної Святої Меси, яку очолив отець Генеральний Вікарій, на церковному подвірї відбувся фестин організований зусиллями пафіян, отця настоятеля та сестер паллотинок (Згромадження Сестер Місіонерок Католицького Апостольства).

Парафіяни від найменшого до найбільшого активно включилися у святкування з нагоди цієї візитації.

 

Також під час канонічних душпастирських відвідин, згідно зі звичаєм відбулися відвідини хворих. Цього разу отець настоятель разом з гістьми зі Львова відвідав парафіянку похилого віку пані Агату Чарненьку.

При парафії у Городку служать сестри зі Згромадження Сестер Місіонерок Католицького Апостольства. Отець Юзеф Павлічек відвідав їхній дім.

 

Генеральний вікарій відвідав місцевий цвинтар на якому спочивають парафіяни та настоятелі з минулих літ.

Під час канонічної візитації відбувається огляд помешкання священика.

 

 

 

 

Під час канонічної візитації відбувається огляд парафіяльної канцелярії.

 

Також отець Юзеф відвідав спільноту парафіян у місцевості Комарно, де до сьогоднішнього дня, громада змушена збиратися у маленькій каплиці, не маючи змоги користуватися своїм храмом через труднощі в діалозі зі спільнотою УГКЦ.

Для парафіян з Комарно, отець Юзеф звершив недільну Євхаристію.

Більше фото доступно тутНазад