Новини

Назад

Францисканське паломництво до Національного Санктуарію Матері Божої Бердичівської (анонс)

: 16115 2018-06-10 13:04:55

Шепетівка-Полонне-Бердичів
18-21 липня 2018р.

Від 18 до 21 липня 2018 р. відбудеться XХVI Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти в ньому участь.

Просимо звернутися до свого настоятеля, котрий повідомить організатора паломництва про кількість учасників, та про пункт з якого Ваша група вирушає в паломництво: «Шепетівка 18 липня, або Полонне 19 липня».

Воно пройде під гаслом – “Дорогою твого покликання”, будемо роздумувати над своїм покликанням, до чого мене створив і надихнув Господь.

Паломництво це реколекції в дорозі. У ньому беруть участь діти молодь та старші особи. Ми працюємо над програмою для вас,щоб не бракувало веселих пісень на прославу Божу, молитви, духовних конференцій і часами різних забав для підняття духу.
Тому у ньому може взяти участь кожен, від маленької дитини (якщо з опікуном) до старшої людини. Під час паломництва забезпечується: нічліг, транспорт до перевезення багажу, опіка медична, їжа. Оплата становить 100 гривень від особи, друга особа з сім’ї 50 гривень, третя особа безкоштовно, четверта отримує подарунок.


Інформація для паломника

Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від “крикливої сучасної моди” (заборонені: короткі шорти, лосини, майки-топіки), а також не беремо дорогих речей – за котрі кожен відповідає особисто.
Свої сумки з речами ОБОВ’ЯЗКОВО підписані віддаємо в визначеній годині зранку. До рюкзака, який несемо з собою під час паломництва, потрібно взяти: ложку, вилку, тарілку та чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник, розарій, вигідне взуття, покриття голови від сонця.
Спальний мішок або ковдру та дощовик (ОБОВ’ЯЗКОВО).
Засоби особистої гігієни.
Кожен паломник має взяти з собою 2 еластичні бинти.
Особи, котрі не мають 14 років, повинні мати опікуна.
Хто має проблеми із здоров’ям, просимо взяти з собою належні ліки.

 

Додаткова інформація о. Кирило Тополевський OFM

https://www.facebook.com/kyrylo.topolevskyi

(моб. тел. 8-(068) 306-47-90)Назад